Petra Vymětalíková

Konzultace zdarma

Cítíte, se ve svém životě pod neustálým tlakem?

Uvolněte se od každodenního napětí  a začněte žít ve větším klidu. 

Vžijte se do té z následujících situací, která je nejblíže vašemu běžnému životu….

1. Ráno zazvoní budík a už na vás skáčou děti. Syn se vzteká u snídaně, dcera vysype všechno müsli na zem. Řev, že její oblíbená sukně není ve skříni. Syn vám těsně před odchodem do školy podstrkuje k podpisu žákovskou s poznámkou. Děti vezete do školy se zpožděním, ani nalíčit jste se nestihla. Do práce přicházíte pozdě a už se na vás sype jeden úkol za druhým. Do toho telefonát ze školy, že se syn popral se spolužákem a pohmoždil si ruku.

2. Chystáte prodejní kampaň a vaše pravá ruka v podobě virtuální asistentky onemocněla. Hlídací babička zrovna teď, když to nejvíce potřebujete, jede do lázní. A “správná“ slova na prodejní stránku ne a ne přijít. Jak by to taky mohlo jít, když jste na všechno sama a děti vám „skáčou po hlavě“?

3. To nedokážu. Za týden mám předstoupit před všechny kolegy a prezentovat výsledky týmové práce za tento rok. Všichni na mě budou upínat zrak. Budu se potit, červenat a začne mi přeskakovat hlas. To bude ostuda!

4. Lyžovačka s partou kamarádů, super! Místo je parádní, jen… počkat… tahle lanovka visí fakt vysoko nad zemí. To není jako loni, kdy se cesta nahoru dala se zavřenýma očima ustát. Tady je pode mnou celé údolí! Že to je jediná cesta na kopec a pak zpátky do chaty? To bude chtít něco ostřejšího, jinak to nerozdýchám. Nebo se radši hodím marod a zůstanu doma? Zatracený strach z výšek!

Přesně toto jsou momenty na rychlou 20minutovku ZDARMA pomocí metody PSYCH-K®

Co očekávat?

Promyslete si jednu konkrétní situaci, která vám v životě nevyhovuje a rádi byste ji vnímali jinak. 

Zaregistrujte se na konzultaci zdarma

  • Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) jsou u mě v bezpečí a budu je zpracovávat na základě vašeho souhlasu podle těchto zásad ochrany osobních údajů.

O metodě

Zajímá vás více o metodě PSYCH-K®?
Pusťte si následující krátké video, kde vám jednoduše objasním její principy!