Petra Vymětalíková

O MNĚ

psych k

1. Podpořím vás, jak žít život, který chcete pomocí metody PSYCH-K® 2. Naučím vás postavit webinář tak, aby byl podnětným a poutavým zážitkem.

METODA PSYCH-K®

Jmenuji se Petra Vymětalíková a pokud se zrovna nevěnuju PSYCH-K®  či své on-line lektorské činnosti, můžete mě potkat při běhání po horách nebo u ekologického farmaření.

Nabízím službu osobnostního rozvoje pomocí metody PSYCH-K®, se kterou lze efektivně „přepsat“ vlastní podvědomá přesvědčení, která nás v životě omezují. Kdysi mě k jejímu poznání přivedly vlastní obavy a stres a právě díky PSYCH-K® se mi podařilo tato omezení odbourat.

Abych mohla stejným způsobem pomáhat i dalším lidem, vzdělala jsem se a stala se průvodkyní PSYCH-K®.

Nabízím terapii online i na živo v Dobřichovicích u Prahy.

Máte zájem o spolupráci?

V době „před-covidové“ jsem mimo jiné pracovala jako lektorka živých seminářů a workshopů zaměřených na rozvoj komunikačních a školitelských dovedností. V roce 2020 jsem svůj styl práce a lektorské zkušenosti přesunula i do on-line prostředí.

Nyní pomáhám lidem naučit se vytvářet online semináře či webináře tak, aby měly pověstnou hlavu i patu a dokázaly zaujmout cílovou skupinu. Napříč obory dokážu vymyslet atraktivní způsob, jak i v on-line světě vtáhnout účastníky do děje. Učím metody a techniky, jak se zbavit nudných prezentací i případných osobních obav vést online projekt.
Z technického hlediska poskytuji i kurz a konzultace v orientaci pro vysílání na ZOOMu.

Co mi při mé práci pomáhá?

  • poctivá příprava
  • systematičnost
  • schopnost strukturovanosti
  • empatie při komunikaci s lidmi

Komunikaci a práci se skupinou si užívám a baví mě pozorovat posuny účastníků v daném tématu.