Petra Vymětalíková

BLOG

Řízení auta je pro mnoho lidí denní rutinou, ale pro některé může představovat velký zdroj stresu a úzkosti. Strach z řízení auta může být paralyzující a omezovat v každodenním životě. Pokud jste jedním z těch, kteří se s tímto strachem potýkají, mám pro vás dobrou zprávu: existuje způsob, jak se tohoto strachu zbavit

Celý článek >>

Peníze jsou zdrojem mnoha emocí, přání a obav. Pro mnoho lidí jsou spojeny s jistotou, ale i stresem. Co kdybych vám ale řekla, že můžete změnit svůj vztah k penězům a otevřít dveře k finančnímu blahobytu pomocí metody PSYCH-K® ? Podíváme se na to, jak tato metoda může být klíčem k transformaci vaší finanční reality.

Celý článek >>

PSYCH-K® je inovativní metoda, která využívá principy neurovědy a psychologie k transformaci podvědomí. Pomocí jednoduchých procesů a cvičení umožňuje identifikovat a přeprogramovat negativní přesvědčení a bloky, které nás brzdí v dosahování našich cílů. Dá se dobře využít ve všech oblastech života, tedy i kariérním poradenství.

Celý článek >>

V rozhovoru se dostáváme k mé cestě k metodě PSYCH-K®, jaké změny mi v životě přinesla a s čím za mnou nejčastěji přichází klienti.

Celý článek >>

Zakladatelem metody PSYCH-K® je sice Robert M. Williams, ale známější je americký buněčný biolog Dr. Bruce Lipton, Ph.D., autor Biologie víry a Líbánkového efektu, který tuto metodu více přibližuje a říká: „PSYCH-K® představuje jeden z nejdůležitějších procesů umožňující rychlou a účinnou změnu našich životů, která je nyní na planetě k dispozici.“

Celý článek >>

O tom jak jsem se dostala k metodě PSYCH-K®, co to je a jak probíhá samotná terapie si se mnou v rozhovoru povídala Sandra Woiwode.

Celý článek >>

Metoda PSYCH-K® je účinná a efektivní metoda, která přepisuje naše nefunkční podvědomá přesvědčení, abychom mohli žít takový život, jaký si přejeme. Měla jsem možnost dát rozhovor pro magazín Zítřek a ráda bych ho s vámi sdílela.

Celý článek >>

PSYCH-K® je jednoduchá a bezpečná metoda pracující s našimi limitujícími podvědomými přesvědčeními a umí je funkčně „přepsat“. S jakým životním tématem či životní oblastí dokáže metoda pomoci?

Celý článek >>

Slýcháváte o metodě PSYCH-K® , která pracuje s nastavením naší podvědomé mysli? A říkáte si, jak funguje a o čem to vůbec je? Jitka Pekárková metodu vyzkoušela a rozhodla se mě pozvat k rozhovoru, abych objasnila i dalším, o čem, že tato metoda je.

Celý článek >>

Naše inteligence a dovednosti se v čase vyvíjí. Nejsme připoutaní k našim současným schopnostem. Naopak se ukazuje, že náš mozek je velmi tvárný. Věříte tomu?

Celý článek >>