Petra Vymětalíková

BLOG

Zakladatelem metody PSYCH-K® je sice Robert M. Williams, ale známější je americký buněčný biolog Dr. Bruce Lipton, Ph.D., autor Biologie víry a Líbánkového efektu, který tuto metodu více přibližuje a říká: „PSYCH-K® představuje jeden z nejdůležitějších procesů umožňující rychlou a účinnou změnu našich životů, která je nyní na planetě k dispozici.“

Celý článek >>

Metoda PSYCH-K® je účinná a efektivní metoda, která přepisuje naše nefunkční podvědomá přesvědčení, abychom mohli žít takový život, jaký si přejeme. Měla jsem možnost dát rozhovor pro magazín Zítřek a ráda bych ho s vámi sdílela.

Celý článek >>

PSYCH-K® je jednoduchá a bezpečná metoda pracující s našimi limitujícími podvědomými přesvědčeními a umí je funkčně „přepsat“. S jakým životním tématem či životní oblastí dokáže metoda pomoci?

Celý článek >>

Slýcháváte o metodě PSYCH-K® , která pracuje s nastavením naší podvědomé mysli? A říkáte si, jak funguje a o čem to vůbec je? Jitka Pekárková metodu vyzkoušela a rozhodla se mě pozvat k rozhovoru, abych objasnila i dalším, o čem, že tato metoda je.

Celý článek >>

Naše inteligence a dovednosti se v čase vyvíjí. Nejsme připoutaní k našim současným schopnostem. Naopak se ukazuje, že náš mozek je velmi tvárný. Věříte tomu?

Celý článek >>

Řešíte, jak udělat webinář? Rozhodujete se, zda používat nástroj ZOOM? Pojďme společně objevit k čemu může být ZOOM dobrý a jak vám může pomoci vytvořit webinář.

Celý článek >>

Nástroj ZOOM je velmi efektivní nástroj pro pořádání webinářů a dokáže výborně rozproudit aktivitu ve skupině. Ovšem abychom to mohli udělat, je potřeba si dobře nastavit svůj účet ZOOMu. Co doporučuji si nastavit v účtu ZOOMu před prvním webinářem?

Celý článek >>

K online podnikání (většinou) neodmyslitelně patří nějaký druh online vysílání. A s tím přichází naše různé strachy – co když se úplně znemožním? Co když mi všechna technika selže?

Celý článek >>