Petra Vymětalíková

E-mailová video minisérie zdarma

ZÁKLADY ZOOMU

Pomohu vám zorientovat se v ZOOMu

  • Rozhodli jste se používat ZOOM a tápete, jak na něj?
  • Chcete se v něm během chvíle zorientovat a naučit se, co je třeba předem nastavit?
  • Jste nešťastní, že je ZOOM v angličtině, a pomohl by vám návod v češtině?

Ve video minisérii se dozvíte

  • jak si nastavit Zoom účet, aby to nejlépe sloužilo vašim potřebám
  •  jak založit setkání a jak se v něm po spuštění snadno orientovat
  • co všechno umí verze ZOOMu zdarma, (zda vám bude stačit) a co umí verze placená

    Pojďme na to!

Ohlasy účastníků

"Potřebovala jsem získat základní informace a orientaci při používání Zoomu. Moc jste mi pomohla, Váš výklad je názorný, logický, přehledný a systematický, navíc neumím anglicky, takže jsem se konečně zorientovala a některá slovíčka si už pamatuji."
Věra Zemánková
ZOOM již delší dobu používám. Chybělo mi ale základní nastavení. Tato minisérie je přesně to, co jsem dlouho hledala a nyní konečně našla.

Pokud v čemkoli chybí základy, pak to občas přidělává mnoho práce navíc. Čas je ale v této době velmi vzácný. Proto jsem s radostí poslouchala všechny tipy, rady, které tu jsou jednoduše, jasně a názorně vysvětleny. Je vidět, že Petra má dar učit a vysvětlovat, ví, o čem mluví.

 Líbí se mi krátká videa. I úplní začátečníci i ti, kteří nejsou kamarádi s technikou, pochopí a mohou začít vyžívat zoom hned sami. Nemusíte tak nikde složitě hledat, kde co nastavit nebo co změnit, když chcete využívat pro různé účely. Navíc, takovéto návody jsou jsou většinou v angličtině.  ¨

Díky této minisérii jsem začala s radostí zoom využívat denně a baví mě to. Není nad to, když se naučíme krok po kroku vše od začátku. Pak se můžeme dále učit další funkce a vychytávky, které by bylo škoda nevyužít. Těším se, až se od Petry dozvím více. 

Všem doporučuji, protože online komunikace je nyní již nezbytností. A zoom je jedna z nejlepší aplikací pro skupinové setkávání.
Ing. Kristýna Anna Gladiš
průvodkyně hlubinami, dary a potenciálem duše, regreskou