Petra Vymětalíková

PSYCH-K

Jak probíhá terapie PSYCH-K®?

O tom jak jsem se dostala k metodě PSYCH-K®, co to je a jak probíhá samotná terapie si se mnou povídala Sandra Woiwode.

Jak jsem se dostala k metodě PSYCH-K®

 I u mě to začalo tím, že jsem tuto metodu nejprve objevila v roli klienta a to v době, kdy jsem začínala s online podnikáním zaměřeném na to, jak udělat atraktivní webinář především na platformě ZOOM. Těch výzev po cestě bylo nepočítaně, ovšem díky PSYCH-K® se mi podařilo všechny bloky a strachy jeden po druhém rozpustit a jít vždy dále. A PSYCH-K® se stalo integrální součástí mého života nejen pro mě samotnou, ale i při práci s klienty (Ve videu je podrobnější popis v čase 2:00 – 3:10).

V rozhovoru se i dozvíte bližší informace o metodě PSYCH-K® a s čím může pomoci (v čase od 16:30).

Jak probíhá terapie PSYCH-K®?

Nejprve se  krátce pobavíme o tom, s jakým tématem přicházíte – tedy, co vám nyní nefunguje a chtěli byste to mít jinak. Následně společně vytvoříme nová prohlášení, která jasně a stručně odráží vaši novou realitu. 

Naše práce začne svalovým testem a ujištěním od našeho systému, že je pro něj bezpečné a vhodné s daným tématem (přesvědčením) pracovat. Při setkání na živo navážeme komunikaci s vaším podvědomím skrz svalový test. V případě práce online bude svalový test probíhat v mém zastoupení, ale jinak budete veškerou práci odvádět vy. Svalový test je způsob komunikace s naším podvědomím.

Budeme pokračovat „nahráním“ nových přesvědčení do vašeho podvědomí. Máme několik nástrojů a skrz svalový test zjistíme, jaká technika je nejvhodnější. Některé techniky jsou lehce pohybové, některé ve stojem v sedě či v leže. Celkově to je o vnitřní proměně (v rozhovoru je popis průběhu sezení minuty 10 – 12).

A vše zakončíme vytvořením akčního plánu. Akční kroky nejsou žádné velké kroky, ale spíš mikro krůčky, které vás podpoří žít v reálném životě to, co jsme v podvědomí změnili.

Zaujala vás metoda PSYCH-K®?  Jak mě můžete kontaktovat?

Jsem preferred facilitátorkou metody PSYCH-K® a ráda vás podpořím  –  pomocí PSYCH-K® se dá pracovat se všemi oblastmi života (osobní či pracovní a partnerské vztahy, rodičovství, různé fóbie a obecně strachy, sebedůvěra, zdravotní témata atd.). Nabízím sezení online či osobně v Dobřichovicích u Prahy – více informací najdete na mém webu či si můžete domluvit sezení tudy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *